DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Delta Light spojila síly s Roomin

Roomin.be je novou platformou přinášející inspiraci v oblasti interiérového designu. Koncepce, jakou to dělají, je zcela originální.

Dvakrát do roka vymění prostředí, ve kterém fungují. Vždy se usadí v novém městě a místo přetvoří k obrazu svému. Pod jejich rukama tak vznikají inspirativní interiéry, které jsou pravidelně otevřeny všem návštěvníkům, aby si je mohli prohlédnout a volně užívat. Natáhnout se na sofa, přečíst knihu, zkrátka chovat se jako doma.

Jejich prvním počinem byl vícepatrový byt v Antverpách. Design interiéru navrhla Sofie Vertongen. Zakomponovala do něho celou řadu svítidel Delta Light. Vstupní halu a dobové schodiště zdobí uskupení závěsných GIBBO s lehkým retro nádechem. O poznání modernější kuchyni s jídelnou doplňují 3 černá svítidla METRONOME v řadě nad jídelním stolem. Stylově výrazný obývák s klasickou štukovou výzdobou vtipně doplňuje výrazné černé SUPER OH! s přiznanými žárovkami. Chodbu osvětlují neutrální SUPERNOVA XS PIVOT zavěšené na liště. V ložnici a koupelně jsou nastavitelné reflektory SPY opět na lištovém systému.

Celý projekt Roomin v Antverpách povedeně kombinuje původní, klasické prvky interiéru s moderními technologiemi a předměty. Již nyní se těšíme na jejich další projekt.